Przedstawiamy pełną ofertę produktów Morgan Taylor

Sekretem trwałego profesjonalnego manicure i pedicure jest odpowiednie przygotowanie i produkty, które działają na stylistkę paznokci, zapewniając natychmiastowe, wysokiej jakości rezultaty.

Morgan Taylor zapewnia idealną równowagę tych dwóch zasad dzięki Essentials linia produktów o wysokiej skuteczności, o szybko działających i łagodnych formułach. Jego unikalne formuły z kompleksem Bio-Organic zapewniają niezrównane rezultaty.

Morgan Taylor REACTmax™ NailStrengthener – Base Coats -wzmacnia naturalną płytkę jednocześnie przedłużając trwałość lakieru do 10 dni dzięki technologii Gelish-Infused

Dobierz produkt do problemu, wybieraj pomiędzy efektem satynowym, klasycznym i

Rozjaśniającym. Możesz stosować indywidualnie jako odżywkę lub pokryć lakierem i nosi jako klasyczną kolorową stylizację.

Jedyna taka baza która jednocześnie regeneruje płytkę oraz zwiększa przyczepność lakieru!

Na przygotowana i odtłuszczoną płytkę połóż wybraną Bazę React MAX a następnie swój ulubiony lakier. Produkt współpracuje z wszystkimi lakierami klasycznymi dostępnymi na rynku.

Przełomowy połysk i zużycie bez inwestowania w zupełnie nową linię kolorystyczną! Zgłoszona do opatentowania technologia Gelish Infused Technology łączy się z lakierem do paznokci przez okres do 10 dni. Nasz lakier bazowy REACT zapewnia radykalną przyczepność koloru, podczas gdy lakier nawierzchniowy REACT przypieczętowuje wszystko dzięki odporności na odpryski, która przyćmiewa resztę!

Profesjonalne zabiegi, poczuj się jak w prawdziwym SPA. BareLuxury™ gwarantuje holistyczne odczucia dzięki zapachom i formułom zaprojektowanym z myślą o najwyższych doznaniach zmysłowych.