Pielęgnacja Essentials™

Sekretem trwałego profesjonalnego manicure i pedicure jest odpowiednie przygotowanie i produkty, które działają na stylistkę paznokci, zapewniając natychmiastowe, wysokiej jakości rezultaty.

Morgan Taylor zapewnia idealną równowagę tych dwóch zasad dzięki Essentials linia produktów o wysokiej skuteczności, o szybko działających i łagodnych formułach. Jego unikalne formuły z kompleksem Bio-Organic zapewniają niezrównane rezultaty.

Technologia

Bio-Organic Complex with Panthenol to kompleks witaminowo-mineralny, którego zadaniem jest tworzenie ochronnej powłoki wokół keratynowej struktury białkowej skóry. Chroni mostki wodorowe i solne, które pomagają utrzymać optymalne nawilżenie skóry nawet w trudnych warunkach salonowych. Bio-Organic Complex jest kamieniem węgielnym łagodnego i skutecznego charakteru, który wyróżnia linię Essentials.

remEDY Renewing Cuticle Oil

Co to jest?

Nawilżający, przeciwutleniający olejek do paznokci i skórek z pestek winogron, witaminy E, słonecznika i krokosza barwierskiego.

Dlaczego tego potrzebujesz?

Nawilżający olejek do paznokci i skórek o działaniu przeciwutleniającym. Zawiera olej z winogron, witaminę E, olej ze słonecznika i krokosza barwierskiego.Stanowi idealne wykończenie każdego manicure. Regeneruje i nawilża skórki wokół paznokcia, oraz sam paznokieć.Chroni przed szkodliwym działaniem środowiska zewnętrznego.Aplikuj na skórę i paznokcie w miarę potrzeby.

strip EASELacquer Remover

Co to jest?

Usuwa lakier, w tym ciemny i błyszczący, jednocześnie chroniąc skórę przed surowymi warunkami salonowymi.

Dlaczego tego potrzebujesz?

Zmywacz do lakieru kolorowego. Skutecznie usuwa lakier klasyczny.

Szybko i skutecznie radzi sobie z ciemnymi i błyszczącymi kolorami.  Zawiera olejki które chronią skórę przed wysuszeniem skóry i paznokci.