Yuliya Stadnik Akademia Paznokci Warszawa

Jesteś zainteresowana rozwijaniem swojej kariery w dziedzinie stylizacji paznokci? Yuliya Stadnik Akademia Paznokci oferuje Ci kompleksowe szkolenia z zakresu stylizacji paznokci, które pozwolą Ci na zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności w tej dziedzinie.

Nasza oferta obejmuje wiele różnorodnych kursów, od podstawowych po zaawansowane, dzięki którym nauczysz się m.in. technik modelowania paznokci, projektowania wzorów, używania narzędzi oraz prowadzenia profesjonalnego salonu kosmetycznego. Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.
Dołącz do grona zadowolonych uczestników szkoleń Yuliya Stadnik Akademia Paznokci i zdobądź wymarzoną wiedzę i umiejętności!

Kurs " Basic" START w zawodzie stylistki paznokci.

26.06.2023

Test Drive

Test Drive– spotkanie, w trakcie którego jest możliwość zapoznania się ze wszystkimi produktami z oferty. Zaczyna się od części teoretycznej prowadzonej przez TOP instruktora.

Podczas szkolenia pracujemy na produktach marki: Luxio, Gelisz, Morgan Taylor.

Test Drive odbywa się w języku ukraińskim  z tłumaczeniem na polski.

📍Data: 26.06.2023. Początek 11:00. Cena 75zł od osoby.

📍Czas trwania: 3 godziny

📍Miejsce: Aleja “SOLIDARNOŚCI” 117  Warszawa

Aby zapisać się, napisz do nas lub zadzwoń pod numer: +48 578-681-999

17.04.2023

Kurs "Salon FRENCH. Manicure kombi + french".

Opis: Salon French – autorski kurs tworzenia elegatnego salonowego manicure francuskiego oraz podwyższenia kwalifikacji z kombi manicure. Praca z żelami kamufląjącymi: wyrównanie, wzmocnienie i stworzenie idealnej powierzchni płytki paznokcia.

Dla kogo: kurs przeznaczony dla stylistek z co najmniej 12 miesięcznym doświadczeniem
(w technikach manicure klasycznego lub kombinowanego), którzy chcieliby podnieść swój poziom umiejętności i opanować technikę na poziomie doświadczonego użytkownika.

Struktura kursu:

Po ukończeniu kursu:

09.30 – 11.00 część teoretyczna
11.00 – 11.30 Сoffee-break
11.30 – 15:00 część praktyczna
15:00 – 15:30 obiad
15:30 – 19:00 część praktyczna.

Na kursie akademia zapewnia cały niezbędny sprzęt i materiały, a także modelek do części praktycznej.
Po ukończeniu dostaniesz certyfikat o ukończeniu części teoretycznej i praktycznej kursu autorskiego Yuliia Stadnik ” Salon French. Manicure kombinowany + french”.

Czas trwania: 1 dzień, 09.30 – 19:00. W grupie do 6 osób (przyjechać 30 minut przed rozpoczęciem kursu).
Adres: 00-533, Warszawa, ulica Mokotowska 63, piętro 1, lokal 1A
Cena: 1353PLN brutto.
Zaliczka w wysokości 500 zł brutto. Przedpłata nie podlega zwrotowi mniej niż za 14 dni do pierwszego dnia kursu.

Instruktor: Yuliya Stadnik, wielokrotny zwycięzca mistrzostw Ukrainy, sędzia SPU II kategorii mistrzostw krajowych, członek stowarzyszenia INJA, twórca autorskich technik manicure, założyciel, wiodący nauczyciel YS Nail Academy, mentor, trener Erickson. Główny technolog firmy ST Nails.

Wkrótce

Kurs " Basic" START w zawodzie stylistki paznokci.

Opis: Kurs autorski „Basic” to podstawowy kurs dla wszystkich osób, którzy chcieliby opanować zawód „Stylistki Paznokci” i podjąć ścieżkę tego zawodu.

Ten kurs w programie szkoleniowym YS Nail Academy ma rozbudowaną bazę teoretyczną i praktykę. Dlatego wymaga skupienia, energochłonności i chęci zostania wykwalifikowaną stylistką, żeby dołączyć się do zespołu najlepszych.

Główny nacisk na kursie jest na technikę manicure klasycznego, ale nie ominiemy wszystkich nowoczesnych trendów. Opanujemy technikę manicure kombinowanego, europejskiego, męskiego i dziecięcego, opanujemy nowoczesne malowanie żelami/lakierami żelowymi, nauczymy się naprawiać paznokcie, porozmawiamy o zabiegach pielęgnacyjnych dłoni, rozważymy psychologiczny aspekt komunikacji z klientem i wiele więcej.

Dla kogo: Ten kurs jest przeznaczony dla osób początkujących, którzy chcą zdobyć głęboką wiedzę teoretyczną i opanować praktyczne umiejętności dochodowego zawodu stylistki paznokci. Kurs przyda się również mistrzom, którzy już pracują, ale na początku swojej kariery zawodowej mieli niski poziom wyszkolenia.

Misją YS Nail Academy jest wykształcić profesjonalistów w swojej dziedzinie o wysokim poziomie wiedzy teoretycznej i praktycznej na rynek paznokci.

Program został zaprojektowany w taki sposób, aby każdy uczeń był uczony indywidualnie. Instruktor spędza z Tobą dużo czasu i niejednokrotnie wyjaśnia wszystko szczegółowo. Część praktyczna jest opracowywana na modelach.

 

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym menedżerem: +48 730 791 345

Program kursu:

Na kursie akademia zapewnia cały niezbędny sprzęt i materiały, a także modelek do części praktycznej.
Po ukończeniu wydawany jest Certyfikat o ukończeniu części teoretycznej i praktycznej autorskiego kursu „Basic” Nail Academy Yuliya Stadnik.

Czas trwania: 4 dni, 09.30 – 18:30. W grupie do 6 osób (przyjechać 30 minut przed rozpoczęciem kursu).
Adres: 00-533, Warszawa, ulica Mokotowska 63, piętro 1, lokal 1A
Cena: 4000 PLN brutto.
Zaliczka w wysokości 50% całkowitej wartości. Przedpłata nie podlega zwrotowi mniej niż za 14 dni do pierwszego dnia kursu.
Instruktor: Yuliya Stadnik, wielokrotny zwycięzca mistrzostw Ukrainy, sędzia SPU II kategorii mistrzostw krajowych, członek stowarzyszenia INJA, twórca autorskich technik manicure, założyciel, wiodący nauczyciel YS Nail Academy, mentor, trener Erickson. Główny technolog firmy ST Nails.